Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου 2019

ev media-logo

(ΒΙΝΤΕΟ) Για 4η χρονιά και με τη συμμετοχή 150 ανθρώπων πραγματοποιήθηκε το Δίαθλο στο Καρπενήσι - Τα αποτελέσματα

Με σύμμαχο τον ηλιόλουστο, ζεστό καιρό πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 28 Ιουλίου, με επίκεντρο την πλατεία Καρπενησίου, η αθλητική διοργάνωση EnergyDuathlonKarpenissi 2019. Ήταν το τέταρτο αντίστοιχο eventδιάθλου (τρέξιμο-ποδήλατο) που γίνεται στην ευρυτανική πρωτεύουσα.diathlo-ekkinisi-2019

Έτρεξαν περίπου 150 άτομα, ενήλικες και παιδιά, στο δίαθλο και τους παράλληλους αγώνες. Την εκκίνηση έδωσε ο δήμαρχος Καρπενησίου, Νίκος Σουλιώτης, στις 9.30 το πρωί, σε μια όμορφη γιορτή του αθλητισμού, της χαράς της συμμετοχής και του ευ αγωνίζεσθαι.

Μεγάλος νικητής στο δίαθλο ήταν ο εξαιρετικός τριαθλητής Γρηγόρης Σουβατζόγλου, με δεύτερο τον Γρηγόρη Σκουλαρίκη (ιθύνων νους της διοργάνωσης) και τρίτο τον Σταμάτη Ρώμα. Στις γυναίκες η πρωταθλήτρια Ντενίζ Δημάκη δεν είχε αντίπαλο και κέρδισε γι’ ακόμα μία φορά στο δίαθλο του Καρπενησίου.

Επιτυχίες Ευρυτάνων

Καλύτερος Ευρυτάνας ήταν ο Λάμπρος Παπαδιάς, που ήταν 8ος σε σύνολο 28 αθλητών, ενώ στο τρέξιμο των 7χλμ η ταλαντούχα Ματίνα Νούλα ήταν με άνεση η νικήτρια· στο νεανικό δίαθλο επικράτησε η μικρή Βασιλική Νικοπούλου στα κορίτσια και ο Θεοδόσης Κοτσιμπός στα αγόρια. Στο 3άρι η Έφη Λέρη ήταν η γρηγορότερη στις γυναίκες, ενώ ο Ουρέλ Ελεζάι νίκησε στους άνδρες.

--ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ--

Duathlon Sprint


Female Finishers
Place Name Bib Number Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time Club/Team
1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 79 42 27:18.2 0:46.0 51:24.4 0:46.5 12:42.4 1:32:57.8 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
2 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ 85 45 31:10.2 1:08.9 59:57.3 1:14.7 15:00.8 1:48:32.1
3 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 91 40 35:37.7 2:05.0 56:32.6 1:53.7 17:16.8 1:53:26.0 Protypo Rafina Fitness Club
4 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 87 30 34:40.1 1:48.6 1:00:07.2 1:23.5 18:19.9 1:56:19.5 ALIARTISTAS RUNNING TEAM
DNS NIKOLETA MELI 84 41 ΕΡΜΗΣ


Male Finishers

Place Name Bib Number Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time Club/Team
1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 191 31 25:06.8 0:57.6 38:22.1 0:53.3 11:13.6 1:16:33.5 NS COACHING/ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 190 38 23:32.8 0:52.0 40:22.6 0:52.3 11:59.1 1:17:38.9 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ
3 STAMATIOS ROMAS 124 45 24:23.0 0:50.4 45:10.0 0:50.0 13:21.2 1:23:36.9 RomasProTraining/AΟ ΘΗΣΕΑΣ
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 182 21 24:27.7 1:00.0 46:20.0 0:44.9 12:24.0 1:24:56.8 NS COACHING/Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
5 VASILIOS TSOUMAS 135 47 27:40.8 1:27.3 49:07.8 1:06.3 13:13.6 1:32:36.0 Ironkoukou
6 GRIGORIS PAPADAKIS 123 34 29:03.7 1:37.1 47:06.1 1:09.3 14:20.6 1:33:16.9 INDEPENDENT
7 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ 184 26 26:42.8 1:04.6 51:52.6 0:51.8 12:56.5 1:33:28.5
8 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΣ 186 38 27:55.8 1:20.2 52:11.6 1:32.9 15:02.6 1:38:03.3 Καραγιάννης Κεφαλάς Tao Team
9 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ 196 35 28:54.6 1:10.4 52:06.1 1:15.0 15:13.5 1:38:39.8 Protypo Rafina Fitness Club
10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ 325 38 29:38.6 1:28.2 50:21.6 1:06.4 16:46.3 1:39:21.3
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 178 46 29:48.1 1:36.2 51:15.1 1:27.5 15:41.1 1:39:48.2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 187 50 28:12.6 1:22.3 56:13.5 1:07.4 13:31.6 1:40:27.6 ΑΙΓΙΟ
13 ΝΙΚΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 163 49 28:28.2 1:18.8 56:03.0 1:31.1 13:50.3 1:41:11.6 RafinaRunners
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 189 32 30:57.0 1:09.3 52:41.5 1:14.1 16:38.5 1:42:40.5 NScoaching
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 165 37 34:07.2 1:22.3 49:32.0 1:03.9 17:07.8 1:43:13.4 ΑΝΕΜΟΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
16 ALEXANDROS GIAKAS 94 28 32:50.6 1:17.8 52:45.3 1:18.0 15:26.2 1:43:38.0
17 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 173 43 31:13.3 1:41.7 53:37.9 1:36.6 16:12.9 1:44:22.6
18 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 192 30 31:14.9 1:40.8 59:04.6 1:26.0 14:59.1 1:48:25.6 sciencetraining.gr - 226ers
19 PANAGIOTIS SPANOPOULOS 133 42 32:40.7 1:29.8 57:01.2 1:18.7 16:02.4 1:48:32.9 RafinaRunners
20 KYRIAKOS-ANGELO FANOS 92 25 33:34.8 1:07.0 56:51.5 1:03.9 17:59.7 1:50:37.0 Life4fit
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ 180 50 33:54.0 1:59.9 58:19.2 2:06.7 16:38.7 1:52:58.6 ΣΔΥΘ
22 ΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ 185 42 32:33.4 1:41.2 1:01:54.3 1:11.1 17:43.6 1:55:03.8
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 174 31 35:46.0 1:34.7 59:49.6 1:11.1 20:35.3 1:58:57.0 ALIARTISTAS RUNNING TEAM
24 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΣΧΟΣ 183 60 n/a n/a n/a 1:24.0 18:20.0 2:03:52.6
25 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ 195 58 37:03.5 1:23.1 1:07:03.8 1:38.6 19:28.0 2:06:37.2 ATHENS
26 ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 324 34 33:59.5 1:26.7 1:04:36.6 1:48.2 26:33.6 2:08:24.8
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ 326 18 n/a n/a n/a 1:42.8 21:34.0 2:12:25.1
28 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΡΑΙΟΣ 333 45 39:15.0 1:35.1 1:27:59.9 1:43.3 19:52.0 2:30:25.5
DNS SOTIRIS GOUSOPOULOS 95 48 Master stivou trikalon
DNS MARIOS KAGIOPOULOS 96 50 solo bars
DNS ALEXANDOS KEPELIAN 97 21 ΙΩΝ
DNS MIK3 PANTELIDAKIS 105 53
DNS DIMITRIS SEIMANIDIS 126 31
DNS ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 152 41
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 155 30
DNS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 170 48 Βετεράνων στίβου Τρικαλων
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 175 36
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ 176 54 Sunvalue
DNS ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 177 32
DNS ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 179 19
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ 181 35 VEROIA CYCLING CLUB
DNS ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 188 51
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 193 41
DQ IOANNIS MOURATIS 99 26 37:04.3 2:06.8 1:27:06.9 1:14.4 3:54.6 2:11:27.3 Life4fit



Youth Duathlon


Female Finishers
Place Name Bib Number Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time Club/Team
1 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 197 13 7:52.8 1:15.4 23:50.3 1:10.4 20:58.2 55:07.3
DNS ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 201 16 ΑΠΣ Καρπενήσι 2002
DNS NΑΤΑΛΙΑ ΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 207 16 ΑΠΣ Καρπενήσι 2002


Male Finishers

Place Name Bib Number Age RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time Gun Time Club/Team
1
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣΚΟΤΣΙΜΠΟΣ 218 13 8:15.4 0:54.6 23:57.3 1:13.6 24:15.4 58:36.5



Kids Duathlon

Female Finishers
Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΛΥΔΙΑΒΑΞΕΒΑΝΗ 237 10 22:12.2 ΓΑΣΙΛΙΣΟΣ
DNS
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΕΝΙΑΒΙΓΛΗ 238 17
DNS
ΙΩΑΝΝΑΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ 243 9

Male Finishers

Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΜΑΝΩΛΗΣΜΠΑΛΙΑΚΑΣ 323 12 18:46.7
2
ΠΑΥΛΟΣΠΑΠΑΔΙΑΣ 295 8 21:13.3
3
ΣΕΡΑΦΕΙΜΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 294 11 21:46.7
4
ΙΩΑΝΝΗΣΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 322 8 26:09.5
5
ΧΡΗΣΤΟΣΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 246 7 36:37.4
DNS
ΕΥΘΥΜΗΣΚΑΣΤΑΝΗΣ 291 8
DNS
ΓΙΩΡΓΟΣΚΑΣΤΑΝΗΣ 292 7
DNS
ΓΙΑΝΝΟΣΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 293 8 ΣΔΒΟΛΟΥ



Energy Run 7k

Female Finishers
Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΜΑΤΙΝΑΝΟΥΛΑ 89 21 32:57.5
2
ΑΓΓΕΛΑΑΝΤΩΝΙΟΥ 81 41 40:48.5 ΣΔΒΟΛΟΥ
3
ΒΑΣΙΛΙΚΗΜΠΟΥΡΑ 88 36 44:42.7 ΑΤΛΑΝΤΑΣ gym
4
ΣΙΣΣΥΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 227 48 48:55.7
5
ΕΛΕΝΗΤΣΟΛΗ 101 56 51:11.0 0
6
ΑΝΝΑΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ 83 37 53:14.5
7
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΤΣΙΜΑΡΑ 98 55 56:05.5 Aνεξάρτητη
8
ΜΑΡΙΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 236 21 56:15.3
9
ΛΙΝΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 93 52 58:12.4 ΣΔΥΜ
DNS
ΙΩΑΝΝΑΑΔΑΜ 80 37 ΣΔΥΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
DNS
ΜΑΡΙΑΓΚΟΥΡΛΑ 82 39 ΠΑΣΖΩΓΡΆΦΟΥ
DNS
ΡΟΥΛΑΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ 86 41 Outdoor Games Running Team
DNS
ΒΗΘΛΕΈΜΣΑΠΙΟΥ 90 38 TECNICA-ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ
DNS
ΠΟΛΥΦΥΤΙΛΗ 102 51 yioulis running team
DNS
ΙΩΑΝΝΑΝΙΤΤΑ 223 13


Male Finishers

Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 132 25 26:48.6 Lepanto
2
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 100 43 29:28.1 ΑΟΤρίτωνΧαλκίδας
3
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 216 30 32:11.0
4
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 225 39 32:53.5
5
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΦΥΚΑΣ 159 43 32:57.0
6
ΒΑΣΙΛΗΣΣΙΤΑΡΑΣ 232 32 33:44.5
7
ΔΗΜΗΤΡΗΣΒΡΕΚΟΣ 114 41 34:04.6 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
8 ALEXANDROS OIKONOMOU 107 36 34:39.2
9
ΧΡΗΣΤΟΣΛΙΑΝΓΚΟΣ 217 31 34:39.2
10
ΗΛΙΑΣΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 125 41 35:24.6 ΣΔΒΟΛΟΥ
11
ΓΙΑΝΝΗΣΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 231 43 36:24.4
12
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΑΡΚΗΣ 127 25 36:50.2 Atlantas gym
13
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113 42 37:29.9
14
ΓΕΩΡΓΙΟΣΖΑΓΚΟΤΣΗΣ 234 39 37:43.5
15
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΛΤΑΝΗΣ 112 21 37:56.6 1998
16
ΘΕΟΔΩΡΟΣΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 116 52 38:53.8 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17 NOTIS LAGAROS 106 27 39:03.1 Atlantas gym
18 IASONAS VARSAMIS 111 28 39:20.0
19
ΜΑΡΙΟΣΠΑΤΡΩΝΗΣ 134 17 39:41.9
20
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΠΕΣΣΑΣ 129 41 40:16.0 Lepanto run
21
ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΥΡΙΑΖΗΣ 235 38 40:40.5
22
ΓΙΩΡΓΟΣΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 117 15 40:43.7 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
23
ΣΩΤΗΡΗΣΑΓΚΑΝΗΣ 221 55 40:55.1
24
ΚΩΣΤΑΣΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 158 63 42:00.3 0
25 SAKIS KOKKINOS 104 42 43:43.7
ΣΥΛΛΟΓΟΣΔΡΟΜΕΩΝΤΡΙΚΑΛΩΝ
26
ΝΙΚΟΣΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 115 14 43:47.2 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
27
ΒΑΓΓΕΛΗΣΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ 128 25 44:18.0 Fit Garage
28
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΑΓΚΑΣ 121 27 44:18.3
29
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΤΣΙΑΚΑΛΟΣ 224 39 44:59.9
30
ΙΩΣΗΦΛΙΑΣΚΟΣ 122 39 46:15.1
31
ΧΡΗΣΤΟΣΤΖΩΡΤΖΗΣ 157 59 51:18.2 Aνεξαρτητος
DNS STAMATIS HIOTIS 103 46
Ευκλης
DNS PANAGIOTIS PAPADIMITRIOU 108 50
DNS SOTIRIS TRANTOS 109 39 fotophrenia
DNS SYMEON TSESMETZIS 110 50
DNS
ΚΩΣΤΑΣΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ 118 34 Fit garage
DNS
ΠΑΝΟΣΘΕΟΔΏΡΟΥ 119 41 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ
DNS
ΗΛΙΑΣΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 120 19
DNS
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΠΡΕΖΑΣ 130 54
DNS
ΛΑΜΠΡΟΣΠΑΠΑΔΙΑΣ 131 38
DNS
ΘΥΜΙΟΣΠΕΠΠΑΣ 153 42
DNS
ΙΩΑΝΝΗΣΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 156 46 Adidas Runners Athens
DNS
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΠΑΚΟΥΡΑΣ 220 27



Fun Run 3k

Female Finishers
Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΕΦΗΛΕΡΗ 229 39 11:03.1
2
ΞΕΝΙΑΒΟΓΙΑΤΖΗ 162 23 11:32.9 Α.Τ. ΖΕΦΥΡΙΟΥ
3
ΝΕΛΛΑΞΑΝΘΗ 226 25 12:17.0
4
ΦΩΦΗΠΑΤΡΩΝΗ 228 39 13:06.6
5
ΓΙΟΥΛΗΦΥΤΙΛΗ 164 50 15:03.7 yioulis running team
6 KONSTANTINA NELLA 161 28 15:52.0
7
ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΠΟΝΤΙΔΑ 215 21:50.4
8
ΕΛΕΝΗΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ 136 37 26:57.4 ΑΠΣΑΘΗΝΑΙΟΙΔΡΟΜΕΙΣ
DNS IOANNA GEORGOPOULOU 160 31



Male Finishers

Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΑΟΥΡΕΛΕΛΕΖΆΙ 222 15 10:13.2
2
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 169 17 10:40.9 MOTOR OIL RUNNING TEAM
3
ΓΕΩΡΓΙΟΣΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 171 15 10:44.2 MOTOR OIL RUNNING TEAM
4
ΝΙΚΟΛΑΟΣΤΑΚΗΣ 230 39 10:58.2
5
ΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΣΤΗΣ 233 39 11:12.1
6 DIMITRIOS KOLLIMENOS 167 28 11:47.0
ΤΡΑΧΙΝΑ
7
ΝΙΚΟΛΑΟΣΛΑΘΥΡΗΣ 219 56 14:54.2
8
ΝΙΚΟΛΑΟΣΤΑΤΣΗΣ 154 60 16:49.5 ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΙΩΑΝΝΙΝΑ
9
ΓΙΩΡΓΟΣΓΕΡΟΛΥΜΠΟΣ 200 99 21:57.9
10
ΓΙΩΡΓΟΣΓΑΛΑΝΗΣ 172 61 22:31.0 ΣΔΥΧΑΝΊΩΝ
DNS XARALAMPOS AIDINIS 166 52
DNS ALEXANDROS OIKONOMOU 168 36
DNS
ΑΝΔΡΕΑΣΜΑΚΡΗΣ 198 27 Boot Camp



Energy Run Kids 1k

Female Finishers
Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1
ΛΑΟΥΡΑΕΛΕΖΑΪ 242 10 3:22.9
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΤΣΙΠΕΡΤΟΥ 282 12 3:43.8
3
ΑΡΕΤΗΦΡΑΓΚΑΛΙΟΥ 213 9 4:04.4
4
ΔΗΜΗΤΡΑΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ 252 8 4:19.6
5
ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 249 10 4:32.0
6
ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗΣΙΑΤΗ 251 9 4:36.6
7
ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 248 9 4:45.4
8
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΦΛΩΡΑΚΗ 279 11 4:48.4
9
ΜΕΛΙΝΑΚΟΤΣΙΜΠΟΥ 244 7 4:49.7
10
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΕΝΙΑΒΙΓΛΗ 276 9 4:53.9
11
ΑΓΑΠΗΚΟΤΣΙΜΠΟΥ 245 8 5:05.4
12
ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΑΠΙΚΗ 274 8 5:08.0
13
ΘΕΟΔΩΡΑΛΕΛΟΥΔΗ 283 11 5:20.7
14 DIMITRA HIOTI 239 8 5:29.5
Ευκλης
15
ΕΛΠΙΔΑΣΙΑΤΗ 250 7 5:40.9
16
ΑΓΑΠΗΤΣΙΛΙΚΑ 268 10 5:53.6
17
ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑΤΣΙΓΑΡΙΔΑ 208 8 6:06.2
DNS
ΓΙΩΤΑΑΔΑΜ 240 11 yioulis running team
DNS
ΔΗΜΗΤΡΑΑΔΑΜ 241 9 YIOULIS RUNNING TEAM
DNS
ΑΝΝΑΜΠΟΝΙΑ 247 10



Male Finishers

Place Name Bib Number Age Gun Time Club/Team
1 GIORGOS HIOTIS 253 10 3:10.6 Ανεξαρτητος
2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 280 9 3:21.3
3 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΑΝΗΣ 267 10 3:24.3
4 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 206 13 3:27.6
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 254 11 3:28.4
6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΠΕΤΟΣ 281 10 3:33.2
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 214 13 3:37.3
8 ΑΡΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 270 12 3:42.6
9 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΚΗΣ 286 7 3:47.2
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 290 8 3:53.1
11 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ 273 9 3:54.3
12 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ 269 12 4:03.7
13 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 287 6 4:08.7
14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 265 9 4:10.4
15 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 272 9 4:11.1
16 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 289 7 4:16.7
17 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΕΚΗΣ 264 9 4:16.9
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 263 9 4:17.8
19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 258 9 4:22.6
20 ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 257 7 4:28.4
21 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 288 9 4:30.2
22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 260 8 4:31.1
23 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ 261 7 4:32.6
24 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ 271 12 4:34.5
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 212 10 4:43.9
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 285 9 4:47.0
27 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 209 9 4:50.3
28 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ 266 10 4:58.8
29 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 275 9 5:00.5
30 ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΑΚΗΣ 277 5 5:15.4
31 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΛΟΥΔΗΣ 284 8 5:22.1
32 ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ 262 6 5:53.5
33 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 210 7 6:08.0
34 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ 211 10 6:45.9
DNS ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΠΟΝΙΑΣ 255 9
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΝΙΑΣ 256 7
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ 259 9
DNS ΒΕΝΙΑ ΜΑΤΖΙΟΥΤΑ 278 7



Duathlon Relay

Female Finishers
Place Team Athlete1 Athlete2 Athlete3 Bib Number RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time
1 IOANNA MOSCHOU IOANNA MOSCHOU FLORA BOUSIOU IOANNA MOSCHOU 297 30:23.3 0:45.8 57:20.9 1:10.1 14:10.2

Male Finishers

Place Team Athlete1 Athlete2 Athlete3 Bib Number RUN1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN2 Time
1 DANAOS TEAM 1
ΠΑΝΤΕΛΗΣΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣΣΤΑΜΑΤΗΣΑΡΚΟΥΛΗΣΣΟΦΙΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 296 34:30.3 0:58.7 1:04:26.1 1:10.9 20:59.4
DNS DANAOS TEAM 2
ΣΟΦΙΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥΔΗΜΗΤΡΗΣΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣΠΑΝΤΕΛΗΣΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ 298



ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ